Kontakta oss

Det är vi som är Value & Friends i Skellefteå!

Amanda Persson

Redovisningskonsult
Telefon 0910-21 13 64
Mobil 070-266 64 41
amanda.persson@valueandfriends.se

Anita Gustafsson

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon 0910-211 361
Mobil 073-088 50 95
anita.gustafsson@valueandfriends.se

Annica Lundström

Redovisningskonsult/Revisorassistent
Telefon 0910-211 375
Mobil 073-847 89 04
annica.lundstrom@valueandfriends.se

Cecilia Lundberg

Redovisningskonsult
Telefon 0910-211 377
Mobil 073-044 58 64
 cecilia.lundberg@valueandfriends.se

Emma Eriksson

Redovisningskonsult
Telefon 0910-211 859
Mobil 076-808 39 00
emma.eriksson@valueandfriends.se

Erica Grönlund

Redovisningskonsult/Revisorassistent
Telefon 0910-211 384
Mobil 073-057 10 16
erica.gronlund@valueandfriends.se

Frida Edvardsson

Redovisningsassistent
Telefon 0910-211 863
Mobil 070-333 60 26
frida.edvardsson@valueandfriends.se

Helena Forsberg

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon 0910-211 363
Mobil 073-088 16 66
helena.forsberg@valueandfriends.se

Helena Öström

Redovisningskonsult/Revisorsassistent
Telefon 0910-211 367
Mobil 070-589 26 24
helena.ostrom@valueandfriends.se

Jacqueline Nygren

Redovisningskonsult
Telefon 0910-211 380
Mobil 070-315 56 05
jacqueline.nygren@valueandfriends.se

Jan Holmstedt

Företagsmäklare
Telefon 0910-85095
Mobil 070-640 20 65
jan.holmstedt@ffkf.se

Jan Lundmark

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon 0910-211 368
Mobil 070-277 40 46
jan.lundmark@valueandfriends.se

Jeanette Westerlund

Auktoriserad lönekonsult/Redovisningskonsult
Telefon 0910-211 369
Mobil 070-332 03 34
jeanette.westerlund@valueandfriends.se

Jessica Lindqvist

Lönekonsult/Redovisningskonsult
Telefon 0910-211 872
Mobil 070-375 56 39
jessica.lindqvist@valueandfriends.se

Karin Rönnlund

Lönekonsult
Telefon 0910-211 381
Mobil 070-604 09 25
karin.ronnlund@valueandfriends.se

Katrin Johansson

Lönekonsult/Redovisningskonsult
Telefon 0910-211 382
Mobil 070-635 07 04
katrin.johansson@valueandfriends.se

Kenneth Holmberg

Auktoriserad revisor/Affärsrådgivare
Telefon 0910-211 370
Mobil 070-654 57 94
kenneth.holmberg@valueandfriends.se

Magnus Wikström

Auktoriserad revisor
Telefon 0910-211 372
Mobil 070-660 49 98
magnus.wikstrom@valueandfriends.se

Margareta Fallgren

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon 0910-211 371
Mobil 070-320 08 99
margareta.fallgren@valueandfriends.se

Margaretha Lövling

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon 0910-211 378
Mobil 076-677 53 41
margaretha.lovling@valueandfriends.se

Marinie Ögren

Redovisningskonsult
Telefon 0910-211 798
Mobil 072-201 60 38
marinie.ogren@valueandfriends.se

Stefan Enmark

Godkänd revisor/VD
Telefon 0910-211 374
Mobil 070-624 16 53
stefan.enmark@valueandfriends.se

Stefan Johansson

Redovisningskonsult
Telefon 0910-211 366
Mobil 073-823 50 03
stefan.johansson@valueandfriends.se

Stina Hedlund

Redovisningskonsult
Telefon 0910-21 18 60
Mobil 076-839 99 81
stina.hedlund@valueandfriends.se

Tim Sjögren

Auktoriserad Redovisningskonsult
Telefon 0910-211 285
Mobil 070-886 75 07
tim.sjogren@valueandfriends.se

Tomas Hedqvist

Ekonomikonsult
Telefon
Mobil 070-200 77 38
tomas.hedqvist@valueandfriends.se

Det är vi som är Value & Friends i Umeå!

Torbjörn Hansson

Senior Advisor
Telefon
Mobil 070-517 53 29
torbjorn.hansson@valueandfriends.se

Åsa Persson

Ekonomikonsult
Telefon
Mobil 070-317 05 52
asa.persson@valueandfriends.se

Det är vi som är Value & Friends i Vindeln!

Johnny Frank

Redovisningskonsult
Telefon
Mobil 070-322 76 33
johnny.frank@valueandfriends.se

Karin Eriksson

Redovisningskonsult
Telefon
Mobil 070-322 76 19
karin@valueandfriends.se

Magnus Holmgren

Redovisningskonsult
Telefon
Mobil 070-322 76 42
magnus.holmgren@valueandfriends.se

Marina Nybom Hedman

Redovisningskonsult
Telefon
Mobil 070-322 76 49
marina.hedman@valueandfriends.se

Roger Heldestad

Redovisningskonsult
Telefon
Mobil 070-322 76 43
roger.heldestad@valueandfriends.se

Sara Strandgren

Redovisningskonsult
Telefon
Mobil 070-322 76 57
sara.strandgren@valueandfriends.se

Stefan Björklund

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon
Mobil 070-322 76 99
stefan.bjorklund@valueandfriends.se

Det är vi som är Value & Friends i Lycksele!

Anna-Carin Jonsson

Affärsutvecklare
Telefon
Mobil 070-606 04 62
anna-carin.jonsson@valueandfriends.se

Anneli Johansson

Redovisningskonsult
Telefon
Mobil 070-517 53 28
anneli.johansson@valueandfriends.se

Susanne Kyrk

Redovisningsassistent
Telefon
Mobil 073-816 17 27
susanne.kyrk@valueandfriends.se

Victoria Bennet-Kjellsson

Ekonomikonsult
Telefon
Mobil 070-270 60 22
victoria.bennet-kjellsson@valueandfriends.se

Det är vi som är Value & Friends i Åsele!

Emelie Ottosson

Redovisningskonsult
Telefon
Mobil 070-390 54 05
emelie.ottosson@valueandfriends.se

Harriet Sjölund

Auktoriserad redovisningskonsult
Telefon
Mobil 070-539 37 33
harriet.sjolund@valueandfriends.se

Johan Scherdin

Redovisningskonsult
Telefon
Mobil 073-050 07 04
johan.scherdin@valueandfriends.se

Ditt namn (obligatorisk)
Telefonnummer (obligatorisk)
Din epost (obligatorisk)

Beskriv ditt ärende